Solomun, Stimming, Abe Duque, Rachmad, Ozer, Reboot & More - Goa Fabrik (17-05-2009)

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • nadolina
    Platinum Poster
    • Feb 2008
    • 1860

    Solomun, Stimming, Abe Duque, Rachmad, Ozer, Reboot & More - Goa Fabrik (17-05-2009)



    Tito


    Alvaro Cabana


    Jay Shepherard


    Ost & Kjex


    Gerardo Niva


    Solomun B2B H.O.S.H


    Stimming


    Abe Duque


    Steve Rachmad


    REBOOT
    ..................
    ONUR OZER
    ..................


    Co tu dużo gadać Panie, treści pieśni niczym lanie, wody Panie na mój młyn, taki dobry z tego czyn, że płynące z setów dźwięki, niszczą fazy mej udręki, i już człowiek zajarany, leci wiskać leśne polany, w poszukiwaniu grzybów oczywiście, ja też przyznaję uroczyście
  • ribbario
    Underwater
    • Aug 2006
    • 8570

    #2
    Re: Solomun, Stimming, Abe Duque, Rachmad, Ozer, Reboot & More - Goa Fabrik (17-05-20

    thank you
    Mixes !!!

    Comment

    • labmonkey
      Addiction started
      • Apr 2005
      • 352

      #3
      Re: Solomun, Stimming, Abe Duque, Rachmad, Ozer, Reboot & More - Goa Fabrik (17-05-20

      Wow!!! thanks, this is an impressive lineup...
      "Nothing is True, Everything is Permitted"

      Comment

      • nadolina
        Platinum Poster
        • Feb 2008
        • 1860

        #4
        Re: Solomun, Stimming, Abe Duque, Rachmad, Ozer, Reboot & More - Goa Fabrik (17-05-20

        Reboot


        Co tu dużo gadać Panie, treści pieśni niczym lanie, wody Panie na mój młyn, taki dobry z tego czyn, że płynące z setów dźwięki, niszczą fazy mej udręki, i już człowiek zajarany, leci wiskać leśne polany, w poszukiwaniu grzybów oczywiście, ja też przyznaję uroczyście

        Comment

        • Aleks_B
          Gold Gabber
          • Nov 2006
          • 758

          #5
          Re: Solomun, Stimming, Abe Duque, Rachmad, Ozer, Reboot & More - Goa Fabrik (17-05-20

          The Reboot mix is awesome. Grab it MS, as u wont b disapointed!
          aleks_b - re_azure | my_space

          Comment

          Working...